Vokietijoje naudingo M. Sajaus klubas nukovė M. Sušinsko ekipą (M. Gebenas pasirodė kukliai)

FIBA nuotr.

Šeštadienį vykusiose Vokietijos pirmenybių rungtynėse krepšininkai iš Lietuvos ypatingai neišsiskyrė, o solidžiausiai pasirodė Martynas Sajus.

Jo atstovaujamas Boiroto "Medi" (1-1) klubas išvykoje užtikrintai 86:72 (23:18, 15:16, 30:24, 18:14) nugalėjo "Chemnico "Niners" (2-1) ekipą su Mindaugu Sušinsku.

Abu lietuviai kilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o jų indėlis buvo labai skirtingas.

M.Sajus per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 7 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

M.Sušinskas per 21 minutę įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, dukart pažeidė taisyklės ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

Tuo tarpu Bambergo "Brose" (3-0) su Martinu Gebenu svečiuose 94:83 (25:27, 19:18, 22:18, 28:20)  įveikė Ulmo "Ratiopharm" (1-2) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjusio žalgiriečio sąskaitoje – 2 taškai (1/4 dvit.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 1 klaida, 3 pražangos ir 3 naudingumo balai per 17 minučių.