Ą. Tubelis prie pergalės prisidėjo ir galingu dėjimu

Brolių dvynių Ąžuolo ir Tautvilo Tubelių atstovaujama komanda iškovojo triuškinančią pergalę NCAA čempionate.

Arizonos "Wildcats" (7-0) išvykoje 90:65 (44:36, 46:29) nepaliko vilčių Oregono "Beavers" (1-8) krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 25 minutes įmetė 10 taškų (3/4 dvit., 0/1 trit., 4/5 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir dusyk prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė atitinkamai 29 bei 12 taškų surinkę Bennedictas Mathurinas (6 atk. kam.) ir Christianas Koloko (6 atk. kam., 3 bl) bei 11 pridėjęs buvęs žalgirietis Kerras Kriiisa (3/9 trit., 5 rez. perd.).

T.Tubelis per 1 aikštelėje praleistą minutę jokiose statistikos kategorijose nepasižymėjo.

Šeimininkams Jarodas Lucasas (5/8 trit., 5 atk. kam., 7 kl.) pelnė 17, Warithas Alatishe'as (9 atk. kam., 3 bl.) – 14 taškų.