A. Juškevičius ir E. Žukauskas buvo vieni K. Maksvyčio kariaunos vedlių į pergalę

Užtikrintą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Permės "Parma" (3-3), kurioje vyriausiuoju treneriu dirba Lietuvos rinktinės strategas Kazys Maksvytis, jam talkina Gintaras Kadžiulis bei rungtyniauja Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas.

Pirmadienį Rusijos klubas namie 83:72 (22:11, 20:16, 27:20, 14:25) įveikė Zielona Goros "Enea Zastal" (1-7) krepšininkus.

Likus mažiau nei 3 minutėms iki susitikimo pabaigos aikštės šeimininkai triuškino varžovus (83:62), tačiau paskutinę atkarpą pralaimėjo 0:10.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo vieni pergalės kalvių.

A.Juškevičius per 26 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 4/9 trit.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 18 naudingumo balų.

E.Žukauskas per 27 minutes įmetė 12 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas, po kartą suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 14 efektyvumo balų.

18 taškų pridėjo Marekas Mejeris (8/8 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 bl., 31 naud. b.), 16 – Artiomas Parachovskis (8/10 dvit., 7 atk. kam., 22 naud. b.), 14 – Jeremiah Hillas (5 atk. kam., 4 rez. perd.).

Lenkijos ekipai Draganas Apičius (7 atk. kam.) pelnė 22, Nemanja Nenadičius – 21, Davidas Brambly (9 atk. kam.) – 18 taškų.