Fantastiškai žaidęs D. Motiejūnas atvedė „AS Monaco“ į dramatišką pergalę prieš ASVEL

Monaco nuotr.

Fantastiškai žaidęs Donatas Motiejūnas lėmė savo komandos pergalę Eurolygos klubų dvikovoje Prancūzijos pirmenybėse.

Monako "AS Monaco" namie po dramatiškos kovos 84:82 (19:20, 27:21, 22:20, 16:21) palaužė Vilerbano ASVEL krepšininkus.

Kaip jau rašėme, dėl traumos iš rikiuotės 10-14 dienų iškrito Monako ekipos lyderis Mike'as Jamesas. Dar ilgiau žaisti negalės kitas įžaidėjas, buvęs žalgirietis Leo Westermannas.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Parisas Lee dvitaškiu išvedė šeimininkus į priekį. Chrisas Jonesas netaikliai atakavo iš toli, o D.Motiejūnas nepataikė dvitaškio likus 3 sekundėms. Pergalę galėjęs išplėšti Elie Okobo tritaškis tikslo nepasiekė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Motiejūnas per 27 minutes įmetė 28 taškus (8/12 dvit., 2/3 trit., 6/10 baudų), atkovojo 9 nei perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir surinko 31 naudingumo balą.

13 taškų pridėjo po išsigydytos traumos grįžęs Robas Gray (1/7 trit., 4 rez. perd.), 12 – Alpha Diallo, 10 – P.Lee (6 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Ch.Jonesas pelnė 14, E.Okobo (0/5 trit., 8 rez. perd., 4 kl.) – 13, Kostas Antetokounmpo – 12, Williamas Howardas (6 atk. kam.) – 11 taškų.