Sezono pasirodymą surengęs O. Olisevičius atvedė į pergalę po pratęsimo

Rezultatyviausią ir naudingiausią sezono pasirodymą surengęs Osvaldas Olisevičius atvedė savo komandą į dramatišką pergalę Italijos pirmenybėse.

Emilijos Redžo "UnaHotels" (7-8) išvykoje po pratęsimo 85:83 (18:17, 15:23, 15:15, 15:13) palaužė trečią vietą lygoje užimančius Triesto "Allianz Pallacanestro" (8-6) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs O.Olisevičius per 25 minutes įmetė 29 taškus (7/9 dvit., 4/6 trit., 3/3 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 27 efektyvumo balus.

12 taškų pridėjo Mikaelas Hopkinsas (10 atk. kam.), po 10 – Andrea Cinciuarini (2/8 trit., 6 rez. perd.) ir Bryantas Crawfordas.

Aikštės šeimininkams Adrianas Banksas (5 atk. kam.), Corey Davisas (4 rez. perd.) ir Marcosas Delia (9 atk. kam.) pelnė po 14 taškų.