M. Gebeno klubas neprilygo čempionams, S. Kulviečio ekipa laimėjo paskutinę pratęsimo sekundę

Vokietijos pirmenybių ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių starte skirtingai sekėsi komandoms, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.

Martino Gebeno atstovaujamas Bambergo "Brose" išvykoje  89:114 (20:25, 25:36, 30:31, 14:22) nepasipriešino reguliariojo sezono nugalėtojai Berlyno "Alba" ekipai.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Gebenas per 19 minučių įmetė 11 taškų (2/8 dvit., 1/1 trit., 4/4 baudų), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, dusyk suklydo, 4 kartus prasižengė ir užfiksavo 9 naudingumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 17 ir 14 taškų surinkę Omaras Prewittas (3/3 trit., 4 rez. perd.) ir Chrisas Dowe (7 rez. perd.).

Čempionams Johannesas Thiemannas (4/4 dvit., 3/4 trit., 5 atk. kam., 25 naud. b.) pelnė 19, Jaleenas Smithas (3/5 trit.) – 16, Oscaras da Silva (5/6 dvit., 7 atk. kam.) – 15 taškų.

Antrą vietą reguliariajame sezone užėmusi Bonos "Telekom" ekipa su Sauliumi Kulviečiu namie per pratęsimą 100:98 (17:23, 24:19, 26:24, 24:25, 9:7) palaužė Hamburgo "Towers" krepšininkus.

Likus 4 sekundėms iki pratęsimo pabaigos kamuolį puolime atkovojęs Sethas Hichrichsas persvėrė rezultatą svečių, naudai, tačiau laiko pakako pergalingam Javontae Hawkinso tolimam šūviui.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 36 ir 22 taškus įmetę Parkeris Jacksonas-Cartwrightas (8/14 trit., 8 rez. perd., 7 per. kam., 5 kl., 29 naud. b.) ir J.Hawkinsas (4/6 trit.).

Starto penkete rungtynes pradėjęs S.Kulvietis per 36 minutes pridėjo 16 taškų (3/3 dvit., 2/9 trit., 4/5 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, dukart pažeidė taisykles ir surinko 14 efektyvumo balų.

Svečiams Jaylonas Brownas (7/8 dvit., 3/12 trit.) pelnė 27, Maikas Kotsaras (11 atk. kam., 24 naud. b.) – 21, Kauno "Žalgirį" dominantis Calebas Homesley (6/8 trit., 4 rez. perd., 10 kl.) – 20 taškų.