„Dizaineriams“ nepavyko užbaigti sezono – „Virtus“ sušvelnino finalo serijos rezultatą

Ettore Messinos auklėtiniams nepavyko užbaigti Italijos pirmenybių sezono jau ketvirtadienį.

Čempiono titulą ginantis Bolonijos "Virtus" namie po atkaklios kovos 84:78 (25:12, 17:27, 20:19, 22:20) palaužė Milano "AX Armani" krepšininkus ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 2:3.

Sergio Scariolo kariauna kur kas sėkmingiau pradėjo susitikimą, tačiau varžovai atsigavo jau antrajame kėlinyje, o vėliau virė nuožmi kova.

Likus 4 minutėms Kyle'as Hinesas dvitaškiu išvedė svečius į priekį – 75:74. Tačiau tuomet Tornike Šengelija pelnė 5 taškus paeiliui, o "dizaineriams" pavyti varžovų nebepavyko.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė Mamas Jeiteh, kurio sąskaitoje – 17 taškų (8/8 dvit.), 13 atkovotų kamuolių ir 34 efektyvumo balai.

15 taškų pridėjo T.Šengelija (5 rez. perd., 4 kl.), 11 – Marco Belinelli (1/5 dvit., 1/3 trit.), 9 – Isaia Cordinier, po 8 – Milošas Teodosičius (5 rez. perd.) ir Danielis Hackettas (4/5 dvit.).

Pralaimėjusiems Nicolo Melli (5 atk. kam., 23 naud. b.) pelnė 20, Sergio Rodriguezas (6 rez. perd., 5 kl.) – 18, K.Hinesas (7/9 dvit.) – 15, Devonas Hallas (6 atk. kam., 4 rez. perd.) – 11 taškų.