A. Velička surinko dvigubą dublį, M. Sušinskui trūko vieno kamuolio

Arnas Velička ir Mindaugas Sušinskas buvo vieni vedlių, tačiau jų atstovaujama komanda neatsidarė pergalių sąskaitos Vokietijos pirmenybėse.

Chemnico "Niners" (0-2) namie po atkaklios kovos 81:86 (15:19, 26:27, 22:15, 18:25) turėjo pripažinti Viurcburgo "Wurzburg Baskets" (2-2) pranašumą.

Likus 6 sekundėms iki dvikovos pabaigos M.Sušinskas galėjo išlyginti rezultatą tačiau jo tolimas šūvis tikslo nepasiekė.

A.Velička per 32 minutes pelnė 12 taškų (2/2 dvit., 2/5 trit., 2/4 baudų), atliko net 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius,, tačiau net 6 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

M.Sušinskas per per 32 minutes įmetė taip pat 12 taškų (1/3 dvit., 2/6 trit., 4/4 baudų), atkovojo 9 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 14 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvius žaidė tik 28 taškus surinkęs Kevinas Yebo (10/13 dvit., 8/11 baudų, 6 atk. kam., 5 kl., 23 naud. b.).

Nugalėtojams Stanley Whittakeris (5 atk. kam., 4 per. kam., 27 naud. b.) pelnė 24, Cameronas Huntas ir C.J.Bryce'as (1/7 dvit., 3/6 trit.) – po 16 taškų.