Staigmena Ispanijoje: „Barcelona“ krito prieš M. Blaževičiaus klubą

Pralaimėjimą Ispanijos čempionate patyrė Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 76:78 nusileido Mareko Blaževičiaus atstovaujamai Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ ekipai.

Nugalėtojams Marekas Blaževičius per 21 minutę pelnė 13 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Rokas Jokubaitis per 11 minučių įmetė 2 taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 1 naudingumo balą.

Kitą savaitę katalonų laukia Eurolygos mačas namuose prieš ASVEL, o ACB lygoje išvykos rungtynės su Lugo "Rio Breogan".

Baigiant įpusėti pirmąjam kėliniui Mirotičius dviem taškais su pražanga pirmą kartą išvedė "Barcą" į priekį (9:10). Prieš ilgąją pertrauką katalonams didesnės persvaros neapvyko įgyti (40:43).

Antroji mačo pusė prasidėjo Blaževičiaus keturiais taškais ir šeimininkai atsidūrė priekyje(46:45). Prieš lemiamą ketvirtį Barselonos krepšininkai turėjo minimalų deficitą (59:58).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui "Monbus Obradoiro" ekipa  įgijo 7 taškų persvarą (69:62). Higginso ir Satoransky tolimi metimai likus žaisti 2 min. sumažino katalonų atsilikimą iki minimumo (71:70). Likus žaisti 41 sek. Laprovittola baudų metimais išvedė "Barcą" į priekį (73:74), varžovai likus žaisti 5,4 sek. atsakė P.Scrubbo dviem taškais su pražanga (76:74). Paskutinė "Barcos" ataka baigėsi netaikliu Mirotičiaus metimu.

„Obradoiro CAB“: Philipas Scrubbas 15, Thomasas Scrubbas (7 atk. kam.) ir Marekas Blaževičius po 13, Alvaro Munozas ir Kassiusas Robertsonas po 11, Rubenas Guerrero 8.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 15, Nikola Mirotičius 14 (7 atk. kam.), Tomašas Satoransky ir Cory Higginsas (6 atk. kam.) po 12, Janas Vesely 10.