M. Kuzminskas svariai prisidėjo prie pergalės prieš „Anadolu Efes“

FIBA nuotr.

Turkijos čempionate sėkmingas rungtynes sužaidė Mindaugas Kuzminskas, o jo atstovaujama Izmiro „Pinar Karšiyaka“ ekipa iškovojo pergalę.

Lietuvio klubas išvykoje po dviejų pratęsimų 112:111 (30:27, 16:15, 23:29, 21:19, 9:9, 13:12) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.

M. Kuzminskas per 44 minutes įmetė 18 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 5 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojams Braianas Angola surinko 31 tašką.

Pralaimėjusiems Vasilije Micičius įmetė 37 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Willas Clyburnas pelnė 24 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 37 (8 rez. perd.), Willas Clyburnas 24 (6 atk. kam.), Bugrahanas Tunčeras 13 (7 atk. kam.), Tiboras Pleissas 12, Bryantas Dunstonas 10.

„Pinar Karšiyaka“: Braianas Angola-Rodas 31, Errickas McCollumas 29 (7 rez. perd.), Angelis Delgado 19 (15 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 18 (7 atk. kam.).

Primename, kad „Anadolu Efes“ gruodžio 9 d. žais Eurolygos rungtynes prieš Kauno „Žalgirį“.