Turkijoje – solidūs M. Kuzminsko ir M. Sajaus pasirodymai

Turkijos pirmenybėse šeštadienį įvyko du susitikimai, kuriuose dalyvavo solidžiai pasirodę krepšininkai iš Lietuvos.

Izmiro "Pinar Karšiyaka" su Mindaugu Kuzminsku (7-3) išvykoje 87:71 (23:16, 27:15, 11:18, 26:22) neturėjo vargo su Stambulo "Daruššafaka" (6/4).

Lietuvis per 26 minutes pelnė 11 taškų (5/9 dvit., 0/4 trit., 1/1 baudos), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, triskart prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Martyno Sajaus ir Sauliaus Kulviečio atstovaujama komanda nutraukė dviejų pergalių iš eilės pasirodymą ir vėl priartėjo prie turnyrinės lentelės dugno.

Stambulo "Buyukčekmeče" (3-8) namie 63:67 (15:21, 16:13, 21:14, 11:19) nusileido to paties miesto "Galatasaray" (6-5) krepšininkams.

M.Sajus per 22 minutes įmetė 8 taškus (4/8 dvit., 0/3 trit.), sugriebė 8 kamuolius (3 – puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 8 efektyvumo balus.

S.Kulvietis trečią kartą paeiliui nebuvo registruotas rungtynėms.