Ą. Tubelis pelnė beveik pusę komandos taškų

Ąžuolas Tubelis žaidė nuostabiai, bet jo atstovaujama Arizonos universiteto „Wildcats“ ekipa patyrė nesėkmę. Ji namuose 61:74 (27:37, 34:37) nusileido Vašingtono valstijos universiteto „Cougars“ krepšininkams.

Lietuvis per 32 minutes pelnė 29 taškus (8/19 dvit., 1/1 trit., 10/12 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Tuo metu buvęs žalgirietis Kerras Kriisa per 37 minutes surinko 10 taškų (1/2 dvit., 2/11 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Arizonos komanda iki šių rungtynių namie buvo iškovojusi 28-ias pergales iš eilės.

„Wildcats“: Ąžuolas Tubelis 29 (14 atk. kam.), Oumaras Ballo 11 (6 atk. kam.), Kerras Kriisa 10.

„Cougars“: Mouhamedas Gueye 24 (14 atk. kam.), Jabe'as Mullinsas 13, Justinas Powellas 12 (7 atk. kam.), D.J. Rodmanas 11.

Tuo metu Augusto Marčiuliono atstovaujama „Saint Mary's Gaels“ namie 85:43 (41:14, 44:29) sutriuškino Portlando „Pilots“ krepšininkus.

Mūsiškis per 21 minutę pelnė 11 taškų (0/2 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.