Prieš dvikovą su „Rytu“ – išsibaudavusio M. Gebeno atstovaujamo BAXI nesėkmė po pratęsimo

Dramatišką nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė viena čempionato autsaiderių, Martino Gebeno atstovaujama Manresos BAXI (3-14) komanda.

Pedro Martinezo auklėtiniai namie po pratęsimo 94:98 (31:20, 15:31, 21:18, 19:17) nusileido Malagos "Unicaja" (12-5) krepšininkams.

Likus 6 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Dani Perezas realizavo tik vieną baudos metimą ir išlygino rezultatą – 86:86. Anadalūzų atsakymas buvo nesėkmingas – pratęsimas.

Papildomo laiko metu sėkmė lydėjo svečius.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Gebenas vos per 11 minučių įmetė 10 taškų (4/5 dvit., 2/3 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, išprovokavo 2 pražangas, triskart suklydo ir baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito su 8 efektyvumo balais.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė atitinkamai 19 ir 13 taškų surinkę Devinas Robinsonas (9 atk. kam., 2 bl., 24 naud. b.) ir Jerrickas Hardenas (2/6 dvit.) bei po 12 pridėję D.Perezas (9 rez. perd., 6 kl.) ir Marcis Šteinbergas (4/5 dvit., 1/1 trit.).

Nualėtojams Kendrickas Perry (5 rez. perd., 3 per. kam., 22 naud. b.) pelnė 21, Tyleris Kalinoskis (5/10 trit.) – 20, Nihadas Džedovičius – 14 taškų.

Priminsime, kad BAXI antradienį savo aikštėje susitiks su Vilniaus "Rytu" FIBA Čempionų lygos Top 16 etapo starte.