Th. Walkupo dvitaškis išgelbėjo „Olympiacos“ nuo pirmosios nesėkmės

Pirėjo "Olympiacos" (13-0) klubas per plauką išvengė pirmosios nesėkmės dramatiškame Graikijos pirmenybių mače.

Šalies čempionai išvykoje tik paskutinėmis sekundėmis 87:86 (22:20, 20:24, 21:18, 24:24) palaužė buvusius Vilniaus "Ryto" varžovus FIBA Čempionų lygos pirmajame etape Atėnų "Peristeri" (8-5) krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Sylvainas Francisco tritaškiu išvedė aikštės šeimininkus į priekį, tačiau persvarą tolimu šūviu svečiams sugrąžino Giannoulis Larentzakis – 85:84.

Netrukus S.Francisco pataikė dvitaškį, o Georgios Bartzokas paėmė minutės pertraukėlę. "Olympiacos" pergalę lėmė buvusio žalgiriečio Thomaso Walkupo dvitaškis likus 2 sekundėms.

Nugalėtojams G.Larentzakis (3/3 dvit., 2/2 trit.) ir Kostas Papanikolaou (6 rez. perd.) pelnė po 13, Isaiah Canaanas (3/5 trit.) – 11, Saša Vezenkovas (0/5 trit., 9 atk. kam.), Tarikas Blackas ir Michalis Lountzis – po 8 taškus.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 20 ir 16 taškų surinkę Miro Bilanas (6 atk. kam., 8 išpr. praž.) ir S.Francisco (2/9 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.) bei 13 pridėjęs Dimitris Moraitis (6 atk. kam.).