E. Bendžius svariai prisidėjo prie pergalės (O. Olisevičiaus ekipa patyrė pralaimėjimą)

Italijos čempionate pergalę iškovojo Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ ekipa. Ji namuose 110:74 pranoko Pezaro „Carpegna Prosciutto“ krepšininkus.

Lietuvis per 26 minutes pelnė 14 taškų (3/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas bei surinko 18 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai Sasario ekipoje rungtyniavo Chrisas Dowe, kuris įmetė 22 taškus.

Pralaimėjusiems 17 taškų surinko Leonardo Tote.

***

Tuo metu pralaimėjimą patyrė Emilijos Redžo „UnaHotels“ su Osvaldu Olisevičiumi. Ji išvykoje 74:81 turėjo pripažinti Brindizio „Happy Casa“ pranašumą.

Mūsiškis per 25 minutes pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 6 klaidas bei rinko 14 naudingumo balų.

„UnaHotels“ komandoje rezultatyviausiai atrodė Levonas Mikaelas Hopkinsas. Jis mačą baigė su 14 taškų.

Nugalėtojams 20 taškų surinko Marquise'as Reedas.