Ą. Tubelis buvo vienas vedlių į pergalę konferencijos ketvirtfinalyje

Ąžuolas Tubelis buvo vienas savo komandos vedlių į pergalę NCAA čempionato Pacific-12 konferencijos ketvirtfinalyje.

Arizonos "Wildcats" (26-6) Las Vegase 95:84 (47:43, 48:41) pranoko Stanfordo "Cardinal" (14-19) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 34 minutes įmetė 20 taškų (9/12 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau net 5 sykius suklydo ir triskart prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 24 ir 23 taškus surinkę Oumaras Ballo (10/13 dvit., 6 atk. kam.) ir Cedricas Hendersonas (3/5 trit.).

"Wildcats" treneris rėmėsi tik 7 žaidėjais, tad Ąžuolo broliui Tautvilui vietos aikštėje vėl neatsirado, o Kauno "Žalgiriui" priklausantis Kerras Kriisa pasirodė blankiai – 1 taškas (0/3 trit., 1/2 baudų), 2 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai per 33 minutes.

Pralaimėjusiems Spenceris Jonesas (3/7 trit., 6 atk. kam.) pelnė 22, Brandonas Angelas (3/4 trit., 7 atk. kam.) – 19 taškų.