Sunkią „Maccabi“ pergalę dėjimais išplėšė buvęs žalgirietis J. Nebo

Maccabi nuotr.

Sunkią pergalę Izraelio pirmenybėse iškovojo šalies krepšinio grandas Tel Avivo "Maccabi" (16-3) klubas.

Odedo Kattasho auklėtiniai išvykoje tik dvikovos pabaigoje 91:84 (27:21, 15:21, 21:24, 28:18) palaužė Nes Zionos "Ironi" (9-10) ekipą.

Viso susitikimo metu vyko kova "taškas į tašką". Likus pustrečios minutės iki ketvirtojo  kėlinio pabaigos D.J.Cooperis tolimu šūviu sugrąžino pranašumą aikštės šeimininkams – 82:80.

Prasidėjus paskutinei minutei "Maccabi" į priekį dėjimu išvedė buvęs žalgirietis Joshas Nebo, kuris netrukus dar kartą sudrebindamas varžovų krepšį užtikrino pergalę.

Nugalėtojams Jake'as Cohenas (7/8 dvit., 8 atk. kam., 30 naud. b.) pelnė 23, Romanas Sorkinas (7 atk. kam.) – 12, Bonzie Colsonas (3 per. kam.) – 11, J.Nebo ir Lorenzo Brownas (1/5 trit., 10 rez. perd.) – po 10 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 19 taškų surinkęs Tyleris Bey (8/8 baudų, 4 kl.) bei po 18 pridėję D.J.Cooperis (6/11 trit., 7 atk. kam., 16 rez. perd., 4 kl.) ir Shaqas Buchananas (2/3 trit., 4 kl.).