Serbijos grandų mūšyje – Ž. Obradovičiaus triumfas prieš D. Ivanovičių

Aba-liga nuotr.

Adrijos lygoje pirmadienį įvyko Serbijos krepšinio grandų, Eurolygos dalyvių bei garsių Europos trenerių akistata.

Željko Obradovičiaus treniruojamas Belgrado "Partizan" (19-2) namie po permainingos kovos 92:81 (13:24, 21:24, 29:18, 29:15) pranoko Duško Ivanovičiaus vadovaujamus to paties miesto "Crvena Zvezda" (17-3) krepšininkus.

Facundo Campazzo vedami svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių turėjo solidų pranašumą – 48:34. Tačiau po ilgosios pertraukos visiškai žaidimo kontrolę perėmę "partizanai" iškovojo principinę pergalę.

Nugalėtojams Mathiasas Lessortas (8 atk. kam., 12 išpr. praž., 38 naud. b.) pelnė 27, buvęs žalgirietis Zachas LeDay – 17, Dante Exumas (2/3 trit., 4 rez. perd.) – 15 taškų.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 21 ir 17 taškų surinkę F.Campazzo (1/1 dvit., 3/5 trit., 10/10 baudų, 5 rez. perd., 4 kl., 27 naud. b.) ir Luka Mitrovičius, 10 pridėjo Benas Bentilas (5 atk. kam.), 8 – Luca Vildoza (1/7 trit., 4 rez. perd.).