Vokietijoje – įspūdingo I. Sargiūno sezono pasirodymas

Ignas Sargiūnas surengė sezono pasirodymą Vokietijos pirmenybėse, tačiau tai neišgelbėjo jo komandos nuo pralaimėjimo.

Bairoto "Medi" (3-21) išvykoje po pratęsimo 89:96 (19:23, 25:24, 19:14, 15:17, 11:18) nusileido Viurcburgo "Wurzburg Baskets" (12-12) krepšininkams.

Pratęsimą tolimu metimu svečiams išplėšė Otisas Livingstonas, tačiau papildomo laiko metu situaciją kontroliavo aikštės šeimininkai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs I.Sargiūnas per 35 minutes pelnė 27 taškus (3/4 dvit., 6/8 trit., 3/3 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, dukart prasižengė ir užfiksavo 31 efektyvumo balą.

16 taškų pridėjo Natas Diallo (6/7 dvit., 6 atk. kam., 21 naud. b.), 15 – Jacksonas Rowe (2/7 trit.), 14 – O.Livingstonas (2/8 trit., 8 rez. perd.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 18 taškų surinkę Stanley Whittakeris (7 rez. perd., 23 naud. b.) ir Felixas Hoffmannas (6/10 trit.).