Lietuvių akistatoje Vokietijoje – netikėtas M. Sušinsko ir A. Veličkos ekipos pralaimėjimas

Vokietijos pirmenybėse sekmadienį susidūrė komandos, kurių gretose rungtyniauja keturi krepšininkai iš Lietuvos.

Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujamas Chemnico "Niners" (10-12) klubas išvykoje 84:89 (25:21, 21:21, 17:24, 21:23) nusileido Frankfurto 'Skyliners" (6-18) ekipai, kurios marškinėlius vilki Einaras Tubutis ir Laurynas Beliauskas.

A.Velička per 28 minutes pelnė 13 taškų (1/2 dvit., 2/5 trit., 5/6 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo, sykį prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

M.Sušinskas per 20 minučių pridėjo 11 taškų (1/1 dvit., 3/10 trit.), sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 9 efektyvumo balus.

E.Tubutis per 26 minutes įmetė 10 taškų (2/3 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, dusyk suklydo, keturiskart prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

L.Beliauskas nebuvo registruotas rungtynėms.