Vėl įspūdingai pasirodęs D. Motiejūnas buvo pagrindinis vedlys į nelengvą pergalę

Įspūdingai savo laiką aikštėje išnaudojęs Donatas Motiejūnas buvo pagrindinis Monako "AS Monaco" (22-5) nelengvos pergalės kalvis Prancūzijos pirmenybėse.

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje 73:67 (19:16, 19:12, 20:14, 15:25) ir antrą kartą šiame sezone pranoko Diunkerko-Gravlino BCM (13-15) krepšininkus.

Likus minutei iki susitikimo pabaigos svečiai pirmavo vos 69:67, bet sugebėjo išlaikyti pranašumą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Motiejūnas per 22 minutes įmetė 18 taškų (4/5 dvit., 2/2 trit., 4/4 baudų), sugriebė 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, sykį suklydo, dukart prasižengė ir surinko 28 efektyvumo balus.

18 taškų pridėjo Alpha Diallo (3/4 trit., 7 atk. kam., 25 naud. b.), po 8 – Mike'as Jamesas (4 kl.) ir Yakuba Ouattara.

Aikštės šeimininkams Kenny Boyntonas (2/10 trit.) pelnė 14, Justinas Robinsonas – 12 taškų.