Niuksas Šarui: „Barcelona“ dramatiškai krito Bilbao mieste

Barselonos krepšininkai šią savaitę liko be pergalių. Po pralaimėjimo Eurolygoje katalonai patyrė nesėkmę ir Ispanijos pirmenybėse.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ACB lygos rungtynėse Bilbao mieste po dramatiškos kovos 80:82 nusileido šeimininkams.

Kitą savaitę Barselonos krepšininkai namuose prieš Valensijos klubą uždarys Eurolygos reguliarųjį sezoną. Tuo tarpu vietiniame fronte laukia "El Clasico" mūšis Katalonijoje.

Katalonai rungtynes pradėjo spurtu 0:5, tačiau tuomet Sulejmanovičiaus individualus pasirodymas (11 taškų) leido Bilabo ekipai persverti rezultatą (12:9). Barselonos ekipa tritaškių dėka susigrąžino pranašumą (18:20).

Antrajame kėlinyje po Jokubaičio dvitaškio "Barca" įgijo 6 taškų persvarą (20:26), tačiau šeimininkai atsakė 5 taškais be atsako (25:26). Likus žaisti kiek mažiau, nei 4 min. Ubalis dviem taškais su pražanga išvedė Bilbao į priekį (30:29). Ketvirtčio pabaigoje Šaro auklėtiniai persvėrė rezultatą (31:37).

Po ilgosios pertraukos Smitho traukia Bilbao sumažino atsilikimą iki minimumo (42:43), po Kyserio taškų šeimininkai jau buvo priekyje (44:43). Įpusėjus kėliniui Laprovittola tolimu metimu išlygino rezultatą (46:46). Prieš lemiamą ketvirtį katalonai turėjo 5 taškų persvarą (52:57).

Sužaidus pustrečios minutės šeimininkai priartėjo iki 2 taškų (58:60), baigiant įpusėti kėliniui Smithas dvitaškiu išlygino rezultatą (64:64). Mirotičius ir Abrinesas atsakė tritaškiais (64:70). Likus žaisti 3 min. Smithas tolimu metimu dar kartą sumažino atsilikimą iki minimumo (69:70). Likus žaisti pusantros minutės Vesely pataisė Jokubaičio netaiklų metimą (74:77). Likus žaisti 50 sek. Radičevičius paliko katalonams vėl tik 1 taško persvarą (76:77). "Barca" atsakė netaikliu Abrineso tritaškiu, o Radičevičius įsmeigė tritaškį likus žaisti 19 sek. ir išvedė Bilbao ekipą į priekį (79:77). Likus žaisti 15 sek. Laprovittola gavo bloką, o Anderssonas užsidirbo nesportinę pražangą. Laprovittola prametė baudos metimą, tačiau likus žaisti 6 sek. Abrinesas tritaškiu išvedė "Barcą" (79:80). Paskutinė Bilbao komandos ataka baigėsi Radičevičiaus tritaškiu išplėšusia pergalę 82:80.

Rokas Jokubaitis per 24 minutes įmetė 7 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei surinko 8 naudingumo balus.

Bilbao "Surne Bilbao Basket": Adamas Smithas 22, Emiras Sulejmanovičius 13, Nikola Radičevičius ir Michale'as Kyseris 11, Alexas Reyesas ir Xavi Rabaseda 8, Agustinas Ubalis 6, Denzelis Anderssonas 2, Georgios Tsalmpouris 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona": Alexas Abrinesas 17, Nikola Mirotičius 13, Nicolas Laprovittola 12, Oriolas Paulis ir Kyle'as Kuričius 9, Rokas Jokubaitis 7, Janas Vesely 5, Sertačas Šanli 4, Oscaras Da Silva ir Cory Higginsas 2 taškai;