M. Blaževičiaus ekipa patyrė pralaimėjimą (Chemnico klubas pralaimėjo, o lietuviai žaidė naudingai)

Pralaimėjimą Ispanijos čempionate patyrė Mareko Blaževičiaus atstovaujama Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ komanda. Ji svečiuose 89:99 (22:23, 19:26, 28:27, 20:23) nusileido Malagos „Unicaja“ krepšininkams.

Lietuvis per 15 minučių pelnė 12 taškų, atkovojo 1 kamuolį bei surinko 9 naudingumo balus.'

Rezultatyviausiai „Monbus Obradoiro“ gretose buvo Philipas Scrubbas, kuris sumetė 15 taškų.

Nugalėtojams Dylanas Osetkowskis įmetė 21 tašką.

***

Tuo metu Vokietijos čempionate Mindaugo Sušinsko ir Arno Veličkos atstovaujama Chemnico „Ninners“ ekipa patyrė pralaimėjimą. Ji namuose 89:91 (26:19, 24:28, 20:23, 19:21) nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkams.

A. Velička per 27 minutes įmetė 15 taškų, atkovojo 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

M. Sušinskas per 21 minutę įmetė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, sykį suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.