D. Motiejūnas kukliai prisidėjo prie pergalės (Italijoje E. Bendžiaus ekipos pralaimėjimas)

Dar vieną pergalę Prancūzijos pirmenybėse iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“, kuri namuose 98:83 (24:20, 22:26, 29:13, 23:24) nugalėjo „Fos-sur-Mer“ ekipą.

D. Motiejūnas per 17 minučių pelnė 3 taškus (1/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 1/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

Monako gretose Alpha Diallo per 28 minutes surinko 30 taškų (11/13 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus bei 35 naudingumo balus.

Monako klubas su 25 pergalėmis užtikrintai užima pirmąją poziciją.

***

Italijos čempionate pralaimėjimą patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ ekipa. Ji 58:92 nusileido Brindizio „Happy Casa“ krepšininkams.

E. Bendžius per 33 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, 2 kartus prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.