E. Bendžius vedė Sasario ekipą į pergalę (O. Olisevičius nežibėjo)

FIBA nuotr.

Italijos pirmenybėse dar vieną pergalę iškovojo Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ ekipa. Ji namuose 103:80 (23:23, 20:19, 33:22, 27:16) įveikė Triesto „Pallacanestro“ krepšininkus.

E. Bendžius nugalėtojams per 24 minutes įmetė 18 taškų (2/3 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 perdavimus bei rinko 23 naudingumo balus.

Sasario ekipoje taip pat 18 taškų pelnė Geraldas Robinsonas.

Tuo metu pralaimėjusiems Frankas Bartley įmetė 18 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

***

Osvaldo Olisevičiaus atstovaujama Emilijos Redžo „Una Hotels“ 68:74 nusileido Tortonos „Betram Yachts Derthona“ komandai.

Lietuvis per 16 minučių pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

***

Pergalę iškovojo Pauliaus Soroko atstovaujama Trevizo „Nutribullet“, kuri 96:82 įveikė Pezaro „Carpegna Prosciutto“ žaidėjus.

P. Sorokas per 26 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 naudingumo balų.