A. Milakniui nesėkmingame mače nukautas „Anadolu Efes“

Nors Artūro Milaknio asmeninis pasirodymas buvo nesėkmingas, jo atstovaujama komanda Turkijos pirmenybės nukovė Stambulo "Anadolu Efes" (18-8) krepšininkus.

Bursos "Tofaš" (11-15) savo gerbėjų akivaizdoje 66:63 (20:19, 15:14, 18:18, 13:12) palaužė Ergino Atamano treniruojamus šalies vicečempionus.

Prasidėjus paskutinei minutei itin svarbų bei galiausiai pergalingą tritaškį švystelėjo dar pernai "Anadolu Efes" marškinėlius vilkėjęs Tolga Gečimas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Milaknis per 22 minutes prametė vienintelį dvitaškį ir abu tritaškius, sugriebė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, dukart prasižengė ir užfiksavo -2 efektyvumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 16 ir 14 taškų surinkę Tyleris Ennisas (2/3 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 22 naud. b.) ir Miltonas Doyle'as (1/9 dvit., 4/11 trit.) bei 13 pridėjęs Brady Manekas (1/7 trit., 11 atk. kam.).

Svečiams Willas Clyburnas (2/7 dvit., 3/9 trit., 10 atk. kam.) pelnė 18, Vasilije Micičius (1/7 trit.) – 17, Amathas M'Baye (10 atk. kam., 20 naud. b.) – 10, Shane'as Larkinas (1/6 trit., 4 rez. perd.) – 7 taškus.