M. Kuzminskas svariai prisidėjo prie pergalės (A. Kulbokos ekipa patyrė pralaimėjimą)

Pergalę Turkijos lygoje iškovojo Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Izmiro „Pinar Karšiyaka“  ekipa, kuri namuose 101:76 (13:12, 26:14, 32:25, 30:25) sutriuškino Stambulo „Daruššafaka“ komandą.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir išrašė 2 blokus.

„Pinar Karšiyaka“ su 19 pergalių per 26 mačus rikiuojasi trečioje vietoje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Errickas Mccollumas. Jo sąskaitoje 28 taškai ir 8 rezultatyvus perdavimai.

Pralaimėjusiems Markelas Starksas įmetė 15 taškų.

***

Nesėkmingai Graikijos čempionato atkrintamąsias pradėjo Arnoldo Kulbokos atstovaujama Patrų „Promitheas“ ekipa. Ji išvykoje 75:78 (13:17, 19:21, 29:20, 14:20) nusileido Salonikų PAOK ir dabar serijoje iki dviejų pergalių atsilieka 0-1.

Antrasis serijos mačas įvyks trečiadienį.

A. Kulboka per 34 minutes surinko 10 taškų (3/4 dvit., 1/5 trit., 1/1 baud.), 7 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, perimtą kamuolį ir klaidą.