E. Bendžius dominavo prieš „Virtus“ (P. Sorokas solidžiai žaidė prieš „Emporio Armani“)

Pralaimėjimą Italijos lygoje patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ ekipa. Ji svečiuose 69:86 (12:22, 27:16, 14:25, 16:23) pralaimėjo Bolonijos „Virtus“ klubui.

E. Bendžius per per 31 minutę pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 3/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, padarė 2 klaidas ir surinko 18 naudingumo balų.

Lietuvis buvo rezultatyviausias savo komandoje. Jam geriausiai talkino Geraldas Robinsonas, kuris įmetė 15 taškų.

Nugalėtojams 18 taškų surinko Tornike Shengelia.

***

Tuo metu Pauliaus Soroko atstovaujama Trevizo „Nutribullet“ ekipa svečiuose 78:92 nusileido Milano „Emporio Armani“ komandai.

P. Sorokas per 29 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 11 naudingumo balų.