A. Veličkos perdavimų ir M. Sušinsko taškų pergalei nepakako

Nesėkmę patyrė dėl vietos aštuntuke Vokietijoje kovojanti Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujama komanda.

Chemnico "Niners" (15-18) išvykoje po atkaklios kovos 79:86 (20:19, 23:20, 21:26, 15:21) turėjo pripažinti Liudvigsburgo "MHP Riesen" (19-14) pranašumą.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui svečiai dar pirmavo 72:70, tačiau vėliau jų puolimas sustojo iki paskutinės minutės, kai pataisyti situaciją jau buvo per vėlu.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Sušinskas vos per 15 minučių pelnė 10 taškų (1/4 dvit., 1/1 trit., 5/5 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir su 12 naudingumo balų baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

Starto penkete rungtynes pradėjęs a.Velička per 26 minutes įmetė 5 taškus (1/5 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 6 efektyvumo baluus.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė net 30 taškų surinkęs Kevinas Yebo (3/4 trit., 11/13 baudų, 9 atk. kam., 5 praž., 29 naud. b.).

Nugalėtojams Yomanas Polas Bartolo ir Eddy Ediginas pelnė po 15, buvęs žalgirietis Willas Cherry (3/8 dvit., 1/4 trit., 5 rez. perd.) – 12 taškų.