T. Sedekerskio klubas pranoko M. Sajaus ir M. Jogėlos ekipą

Ispanijos pirmenybių pirmajame ture susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja trys krepšininkai iš Lietuvos.

Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" išvykoje 88:79 (23:19, 26:18, 18:20, 21:22) pranoko Lugo "Rio Breogan" ekipą su Martynu Sajumi ir Matu Jogėla.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 29 taškus pelnęs Markusas Howardas (5/5 dvit., 5/8 trit., 32 naud. b.) bei po 14 įmetę Codi Milleris-McIntyre'as (2/3 trit., 4 rez. perd.) ir Maikas Kotsaras (5 atk. kam.).

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Sedekerskis per 22 minutes pridėjo 4 taškus (2/2 dvit.), 5 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, 2 pražangas ir 9 naudingumo balus.

Nuo susitikimo pradžios žaidęs M.Sajus per 25 minutes pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 2/2 baudų), sugriebė 8 (6 – puolime) bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, išprovokavo pražangą, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Jogėla per 18 minučių įmetė 7 taškus (1/5 dvit., 1/5 trit., 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po sykį išprovokavo pražangą bei prasižengė pats ir užfiksavo 2 efektyvumo balus.

Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje žaidė atitinkamai 13 ir 12 taškų surinkę Juanas Fernandezas (6/7 dvit., 6 atk. kam.) ir Stefanas Momirovas (4/11 trit.).