T. Sedekerskis ir „Baskonia“ patyrė pralaimėjo („Barcelona“ įveikė M. Sajaus ir M. Jogėlos ekipą)

Baskonia nuotr.

Ispanijos pirmenybėse pralaimėjimą patyrė Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ ekipa. Ji namuose 79:88 (8:18, 22:25, 22:18, 27:27) nusileido Las Palmo „Gran Canaria“ krepšininkams.

Lietuvis per 34 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

„Baskonia“ komandoje Mattas Costello pelnė 25 taškus, o Markusas Howardas - 13 taškų.

***

Tuo metu be Roko Jokubaičio rungtyniavusi „Barcelona“ svečiuose 79:63 (21:19, 18:12, 19:20, 21:12) pranoko Lugo „Breogan“ komanda, kuriai atstovauja Martynas Sajus.

R. Jokubaitis dėl traumos dar nerungtyniavo.

Pralaimėjusiems M. Sajus per 18 minučių pelnė 15 taškų, atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

Jis buvo naudingiausias žaidėjas „Breogan“ ekipoje.

Tuo tarpu M. Jogėla per 28 minutes surinko 4 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 2 naudingumo balus.

„Barcelona“ gretose rezultatyviausiai žaidė Janas Vesely. Jis 21 minutę įmetė 14 taškų, atkovojo 7 kamuolius bei surinko 24 naudingumo balus.