M. Krivo ir P. Murausko ekipa įveikė garsiąją UCLA komandą, A. Marčiulionis žaidė universaliai

Dar vieną pergalę NCAA pirmenybėse iškovojo Motiejaus Krivo ir Pauliaus Murausko atstovaujama komanda.

Arizonos "Wildcats" (14-4) namie 77:71 (28:37, 49:34) palaužė garsiąją UCLA universiteto "Bruins" (8-11) ekipą.

M.Krivas per 6 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvit.), sugriebė kamuolį, po kartą suklydo bei prasižengė.

P.Murauskas per 3 minutes prametė vieną tritaškį ir daugiau jokiose statistikos kategorijose nepasižymėjo.

Augusto Marčiulionio atstovaujama Saint Mary’s universiteto "Gaels" (14-6) ekipa išvykoje 77:60 (39:28, 38:32) pranoko San Fransisko "Dons" (15-5) studentus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 39 minutes pelnė 9 taškus (1/5 dvit., 1/4 trit., 4/6 baudų), atkovojo 9 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir sykį pažeidė taisykles.