Ispanijoje – M. Sajaus ir minusinio M. Jogėlos ekipos nesėkmė paskutinę sekundę

Dramatišką nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Martyno Sajaus ir Mato Jogėlos atstovaujama komanda.

Lugo "Rio Breogan" (6-15) išvykoje paskutinę susitikimo sekundę 61:63 (17:11, 11:20, 12:16, 21:16) nusileido Saragosos "Casademont" (9-12) krepšininkams.

Prasidėjus ketvirtojo kėlinio paskutinei minutei po M.Sajaus puolime atkovoto kamuolio Benas McLemoras tolimu šūviu išlygino rezultatą – 59:59. Vėliau amerikiečio ranka nesudrebėjo prie baudų metimo linijos, o Trae Bellas Haynesas atsakė tuo pačiu.

Taip saviškius tempęs B.McLemoras prarado kamuolį likus vos 2 sekundėms, tačiau to pakako aikštės šeimininkams – Santiago Yusta pataikėį pergalingą dvitaškį aidint finalinei sirenai.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau jų indėlis buvo skirtingas.

M.Sajus per 26 minutes pelnė 10 taškų (4/7 dvit., 2/3 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką, sykį suklydo, triskart prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

M.Jogėla per 13 minučių prametė visus 3 tritaškius, sugriebė 2 bei "pavogė" 1 kamuolį, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo -2 efektyvumo balus.