„Valencia“ po pratęsimo įveikė „Gran Canaria“ ir žengė į Karaliaus taurės pusfinalį

Pergalę Ispanijos Karaliaus taurės turnyre iškovojo „Valencia“ ekipa, kuri ketvirtfinalyje po pratęsimo 89:81 (17:18, 15:17, 16:19, 29:23, 12:4) palaužė Las Palmo „Gran Canaria“ krepšininkus ir žengė į pusfinalį.

Pusfinalyje Valensijos klubas susikaus su Madrido „Real“ ekipa. Pastaroji ketvirtfinalyje 84:79 pranoko Mursijos UCAM.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Brandonas Daviesas, kuris per 30 minučių pelnė 17 taškų, atkovojo 7 kamuolius bei surinko 13 naudingumo balų.

Jam sėkmingai talkino po 13 taškų pelnę Chrisas Jonesas, Stefanas Jovičius ir Semi Ojeleye.

Pralaimėjusiems Sylvenas Landesbergas surinko 25 taškus. 11 taškų pridėjo Ethanas Happas.