M. Sušinskas vos neištraukė savo komandos nuo pralaimėjimo M. Gebeno ekipai

Dramatišką pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo puikiai savo laiką aikštelėje išnaudojusio Martino Gebeno atstovaujama komanda.

Manresos BAXI (15-11) išvykoje 84:83 (30:25, 22:21, 21:14, 11:23) palaužė Žironos "Basquet" (10-16) ekipą su Mindaugu Sušinsku

Įpusėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei M.Sušinskas tolimu šūviu sumažino skirtumą iki minimumo, o netrukus perėmė kamuolį bei perdavė jį į priekį aikštės šeimininkus išvedusiam Sergi Martinezui. Visgi likus 2 sekundėms pergalingą dvitaškį pataikė Brancou Badio.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Gebenas per 11 minučių įmetė 9 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), sugriebė 5 kamuolius (3 – puolime), blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir sukaupė 10 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 13 taškų surinkę B.Badio (1/5 trit.), Dani Perezas (2/3 trit., 6 kl.) ir Brandonas Tayloras.

Pralaimėjusiems Ike Iroegbu (3/8 trit., 5 kl.) pelnė 22, Quino Colomas (3/7 trit.) 0 16 taškų.

M.Sušinskas per 11 minučių pridėjo 6 taškus (2/2 trit.), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą išprovokavo pražangą bei prasižengė pats ir užfiksavo 15 efektyvumo balų.