L. Jasikevičius su Katalonijos rinktine tapo Ispanijos čempionu!

Lukas Jasikevičius su Katalonijos rinktine tapo Ispanijos regionų čempionu, rašo Sarunas13lt.blogspot.com.

Katalonai finale po dramatiškos kovos 71:67 pranoko Valensijos rinktinę.

Luko komanda Ispanijos čempionate laimėjo visas šešerias žaistas rungtynes.

Lukas aikštelėje pasirodė trečiajame kėlinyje, per kurį pelnė 7 taškus ir tolimu metimu uždarė pirmąją mačo pusę (29:38).

Po pertraukos katalonai pagaliau panaikino dviženklį deficitą ir persvėrė rezultatą (44:43). Prieš lemiamą ketvirtį Luko komanda turėjo 3 taškų persvarą (59:56). Likus žaisti 4 min. Valensija tritaškiu priartėjo iki minimumo (65:64), o likus žaisti 2 min. baudos metimu išlygino rezultatą (65:65).

Likus žaisti minutę katalai baudų metimais persvėrė rezultatą (67:65), tačiau varžovai dvitaškiu išlygino (67:67). Likus žaisti 47 sek. Katalonija vėl atsidūrė priekyje (69:67), likus žaisti 10 sek. katalonai baudomis įtvirtino pergalę 71:67.