„Olympiacos“ be I. Brazdeikio išvargo pergalę prieš V. Spanoulio kariauną

Netikėtai sunkią pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujamas Pirėjo "Olympiacos" (22-2).

Šalies čempionai namie tik po atkaklios kovos 91:83 (23:23, 20:29, 21:15, 27:16) palaužė Atėnų "Peristeri" (16-8) krepšininkus.

OLY legendos Vassilio Spanoulio treniruojami svečiai pirmavo po trijų kėlinių, o lemiamame ketvirtyje ilgai neleido varžovams susikurti apčiuopimesnio pranašumo.

I.Brazdeikis nebuvo registruotas rungtynėms, o šiame sezone Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėjęs Nazas Mitrou-Longas per 5 minutes prametė vienintelį tritaškį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo -1 efektyvumo balą.

Nugalėtojams Nigelas Williamsas-Gossas (5 rez. perd., 24 naud. b.) pelnė 19, Mosesas Wrightas (5 atk. kam.) – 18, Shaquille'as McKissicas (5/6 dvit., 4 rez. perd.) – 12, Thomasas Walkupas (2/3 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 22 naud. b.), Moustapha Fallas (9 atk. kam.) ir Alecas Petersas (1/5 trit.) – po 10 taškų.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 18 ir 15 taškų surinkę Nikos Chougaz (5/5 trit.) ir Elijah Mitrou-Longas.