Įspūdingas M. Grigonis vedė „Panathinaikos“ į sunkią pergalę prieš autsaiderius

Netikėtai sunkią pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo Mariaus Grigonio vedamas Atėnų "Panathinaikos" (23-2).

Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje tik lemiamame kėlinyje 79:74 (24:22, 16:15, 17:25, 22:12) palaužė nugalėtojų grupės autsaiderius Rodo "Kolossos" (9-15) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Grigonis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias nugalėtojų gretose.

Anot žiniasklaidos, kontraktą su PAO pratęsęs kaunietis per 29 minutes įmetė 23 taškus (1/2 dvit., 6/6 trit., 3/4 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius suklydo, kartą pažeidė taisykles ir surinko 28 efektyvumo balus.

15 taškų pridėjo Mathiasas Lessortas (4/4 dvit., 7/7 baudų, 5 atk. kam., 5 kl., 23 naud. b.), 12 – Kendrickas Nunnas (8 rez. perd.), po 6 – Juancho Hernangomezas (6 atk. kam.) ir Konstantinos Mitoglou.

Pralaimėjusiems Londonas Perrantesas (2/7 trit., 7 rez. perd.) pelnė 16, Luka Brajkovičius (5 atk. kam.) – 14 taškų.