A. Trinchieri: „Sunku išlaikyti koncentraciją, kai pirmauji 40 taškų“

Kauno „Žalgiris“ (24-3) pernelyg nesuprakaitavo gindamas namų tvirtovę pirmadienio vakarą.

Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 95:68 (31:7, 25:23, 23:15, 16:23) nepaliko jokių vilčių Mažeikių „M Basket-Delamode“ (11-17) krepšininkams ir dar žingsneliu priartėjo prie pirmosios vietos.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris A. Trinchieri pasidžiaugė savo auklėtiniais.

„Buvome solidūs. Tris kėlinius demonstravome gerą koncentraciją, paskutinįjį kažkiek pralaimėjome. Sunku išlaikyti koncentraciją, kai pirmauji 40 taškų. Manau, kad sužaidėme solidžias rungtynes, pasidalinome minutes, niekas negavo traumos.

Kalbant apie naujoką Riversą, tai jis šįkart atrodė labai blogai. Jis nebuvo reikiamame ritme. Jis nepasinaudojo šansu ir galimybe šiandien, bet rytoj bus kita diena. Noriu tikėti, kad tai, jog jis nežaidė antroje pusėje jį motyvuos. „Žalgiris“ yra kaip judantis traukinys, jis turi jį pasivyti“, - teigė italas.