E. Ulanovas ieško naujos darbovietės: ar norėtumėte, kad puolėjas sugrįžtų į „Žalgirį“? (Apklausa)

E. Ulanovas ieško naujos darbovietės: ar norėtumėte, kad puolėjas sugrįžtų į „Žalgirį“? (Apklausa)

Klubo nuotr.

Stambulo „Fenerbahče“ komandos puolėjas Edgaras Ulanovas palieka Turkijos vicečempionų gretas ir tampa laisvuoju agentu. Tai pranešė žurnalistas Donatas Urbonas ir užsienio portalai.

Iškart po šios žinios ima aiškėti ir galima nauja puolėjo karjeros stotelė.

„Basketball Rumors EU“ informuoja, kad E. Ulanovas gali vėl sugrįžti į Kauno „Žalgirio“ gretas. Čia mūsiškis net šešerius metus vilkėjo „Žalgirio“ komandos marškinėlius.

Tiesa, dėl E. Ulanovo parašo kovoja ir dar dvi Eurolygoje rungtyniaujančios ekipos. Lietuvis atsidūrė Tel Avivo „Maccabi“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ klubų akiratyje.

Krepsiniozinios.lt kviečia išsakyti savo nuomonę, ar norėtumėte, jog E. Ulanovas sugrįžtų žaisti į „Žalgirį“?Primename, kad lietuvis praėjusią vasarą su „Fenerbahče“ pasirašė sutartį pagal formulę 1+1, o ji nebuvo pratęsta.

Turkijoje E. Ulanovas uždirbo apie 850 tūkst. eurų.

Lietuvis Eurolygoje vidutiniškai per rungtynes įmesdavo po 4,5 taško, atkovodavo po 1,6 kamuolio ir rinkdavo po 4,7 naudingumo balo.

E. Ulanovas yra Lietuvos rinktinės kandidatų sąraše, tačiau gydosi traumą ir veikiausiai praleis olimpinių žaidynių atrankos turnyrą.

Krepsiniozinios.lt