Aiški pinigų suma, dėl kurios Th. Walkupas išmainė „Žalgirį“ į „Olympiakos“

Aiški pinigų suma, dėl kurios Th. Walkupas išmainė „Žalgirį“ į „Olympiakos“

Klubo nuotr.

Trejus metus Kauno „Žalgiriui“ atstovavęs amerikietis Thomasas Walkupas savo karjeros etapą užbaigė susižerdamas naudingiausio LKL finalo serijos žaidėjo laurus ir palikdamas Kauną kaip vienas geriausių gynėjų Europoje.Krepšininkas persikėlė į Pirėjo „Olympiacos“ klubą ir laukia debiuto Eurolygoje.

Amerikietis su Pirėjo ekipa sudarė kontraktą pagal formulę „2 plius 1“.

Patvirtinta, kad amerikietis per pirmus du metus savo sąskaitą papildys 1,4 mln. JAV dolerių.

Pirmąjį sezoną krepšininkas uždirbs 650 tūks. JAV dolerių, o per antrąjį sezoną savo piniginę papildys 750 tūks. JAV dolerių.

Verta paminėti, kad Th. Walkupas Kaune praėjusį sezoną uždirbo apie 350 tūkst. eurų.

Praėjusiame Eurolygos sezone 28-erių 193 cm ūgio gynėjas Th. Walkupas vidutiniškai per 24 minutes įmesdavo 8,2 taško (46,9 proc. dvit., 37,1 proc. trit.), atkovodavo po 3 bei perimdavo 1,1 kamuolio, atlikdavo 4,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 10,6 naudingumo balo.

LKL pirmenybėse T.Walkupo rodikliai dar solidesni – 8,9 pelnyto taško (45,3 proc. dvit., 40,3 peroc. trit.), 3,4 atkovoto bei 1,8 perimto kamuolio, 5,7 rezultatyvaus perdavimo ir 14,7 efektyvumo balo per 21 minutę.

Th. Walkupas į Kauną atvyko 2018 metais ir čia praleido tris sezonus. Prieš tai atletas vilkėjo Liudvigsburgo „MHP Riesen“ komandos marškinėlius.

Krepsiniozinios.lt