G. Žibėnas: „Kai kurie „Neptūno“ žaidėjai turi geriau kontroliuoti savo emocijas“ (VIDEO)

G. Žibėnas: „Kai kurie „Neptūno“ žaidėjai turi geriau kontroliuoti savo emocijas“ (VIDEO)

Du kėlinius uostamiestyje problemų turėjęs Vilniaus „Rytas“ (4-1) jas išsprendė trečiajame ketvirtyje ir leido sau atsipalaiduoti ketvirtajame. Nelengva vilniečių pergalė pažymėta komandos lyderio geriausiu sezono pasirodymu ir krepšininkų emocijų proveržiu paskutinėmis minutėmis.Giedriaus Žibėno auklėtiniai šeštadienį po permainingos kovos „Betsafe-LKL“ rungtynėse išvykoje 89:81 (24:17, 13:19, 30:12, 22:33) įrodė pranašumą prieš Klaipėdos „Neptūną“ (1-4).

Po mačo abu treneriai pasidalino mintimis.

„Nemanau, kad ketvirtame kėlinyje mes buvome aikštelėje. Trečiąjį kėlinį laimėjome 30:12, o vėliau praradome savikontrolę. Negalime taip sužaisti rungtynių pabaigos. O kai kurie „Neptūno“ žaidėjai turi geriau kontroliuoti savo emocijas, nes tai veda prie traumų, o mums papildomų traumų nereikia“, – spaudos konferencijoje sakė G. Žibėnas.

„Gerai, kad mano auklėtiniai kovojo, bet kovingumas irgi turi kažkokias ribas – nesportinis elgesys sporte yra negerai. Metrikis yra degtukas, jam užtenka kepštelti ir jis puls atgal. O Gailius... nežinau, gal čia jam taip ant senatvės“, – po pralaimėjimo geros nuotaikos neprarado T. Gaidamavičius.LKL.lt