Kaune vis dar esantis M. Schilleris nepasiduoda: nori gauti visą šio sezono algą (Aišku, kiek uždirbo)

Kaune vis dar esantis M. Schilleris nepasiduoda: nori gauti visą šio sezono algą (Aišku, kiek uždirbo)

Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ ekipa spalio 8 d., po pralaimėjimais paženklinto starto Eurolygoje ir neįkvepiančio pasirodymo ikisezoninėse rungtynėse bei „Betsafe–LKL“ čempionate nusprendė atsisveikinti su Martinu Schilleriu, o jo vietą užėmė slovėnas Jure Zdovcas.Toks sprendimas nustebino ne tik „Žalgirio“ krepšininkus, fanus, bet ir patį M. Schillerį.

Kaip jau rašėme, šiuo metu Kaune vis dar esantis treneris iš Austrijos su savo agentu bando susitarti su „Žalgirio“ vadovais dėl sutarties nutraukimo, tačiau bendro sutarimo negali surasti.

Krepsiniozinios.lt žiniomis, M. Schilleris nesileidžia į kompromisus ir nori gauti visą šio sezono atlyginimą, o toks sprendimas netenkina „Žalgirio“ ekipos.

Primename, kad M. Schilleris šį sezoną „Žalgirio“ ekipoje turėjo uždirbti apie 200 tūkst. JAV dolerių. Apie tai plačiau skaitykite čia.

Apie M. Schillerio situaciją prakalbo ir „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas.

„Kas dėl Martino Schillerio... Atrodė, jog jau artėjame prie susitarimo, tačiau, deja, nepavyko. Nieko naujo“, - kalbėjo P. Motiejūnas.

Pats M. Schilleris sutiko pasidalinti mintimis su vokiečių tinklalaidę „Talkin' Basketball“. Treneris teigė, kad „Žalgirio“ atleidimas buvo lyg antausis.

„Tai buvo antausis ir jis nebuvo malonus, bet turėjau su tuo susitaikyti. Bet tai tokia šio darbo specifika, nes nežinai ar ilgai dirbsi vienoje komandoje. Turi nuolat būti pasiruošęs prisiimti visą atsakomybę. Noriu padėkoti žmonėms, kurie yra šalia manęs, palaiko ir padeda su tuo susitaikyti. Faktas, kad tai nėra malonu.

Dar nežinau, kur ateityje dirbsiu. Šiuo metu nėra tikslaus atsakymo. Aš galiu dirbti tiek už Atlanto, tiek ir Europoje. Svarstyčiau ir Vokietijos ekipų pasiūlymus. Norėčiau išskirti tik vieną privalumą, kad dirbant JAV gali būti ir asistentu, ir pagrindiniu treneriu. Europoje tokios praktikos nėra“, – kalbėjo M. Schilleris.

Praėjusį sezoną „Žalgiris“ Eurolygoje iškovojo 17 pergalių ir patyrė 17 pralaimėjimų bei užėmė 11 vietą.

Aplamai, M. Schillerio treniruojama „Žalgirio“ ekipa Eurolygoje iškovojo 17 pergalių bei patyrė 19 pralaimėjimų, o LKL čempionate jo vadovaujami žalgiriečiai šventė 45 pergales ir 3 kartus nusileido varžovams.Krepsiniozinios.lt