„Žalgiris“ priėmė sprendimą dėl M. Kalniečio ateities?

„Žalgiris“ priėmė sprendimą dėl M. Kalniečio ateities?

Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ jau nusprendė ir savo ateitį oficialiai patikėjo treneriui Kaziui Maksvyčiui bei davė startą prasidedantiems tarpsezonio darbams.Pirmiausias naujo trenerio darbas - atsikratyti nereikalingais žaidėjais.

Anksčiau jau rašėme, kad vasarą „Žalgirio“ gretas tikrai paliks bent trys legionieriai. Tai - Janis Strelniekas, Nielsas Giffey ir Tai Websteris.

O dabar ima aiškėti, kad „Žalgiris“ neplanuoja paleisti gynėjo Manto Kalniečio, kurio sutartis su LKL čempionais galioja iki 2022-23 m. sezono pabaigos.


34 metų 196 cm ūgio kaunietis kitam sezonui numatytas antro-trečio įžaidėjo vaidmuo.

Primename, kad „Žalgiris“ jau pratęsė kontraktą su Luku Lekavičiumi, o naujas pagrindinis įžaidėjas bus naujokas legionierius.

Kaip praneša „Basket Overtime“, M. Kalnietis šį sezoną uždirbs apie 200 tūkst. eurų.

Eurolygoje šį sezoną gynėjas vidutiniškai per 17 minučių įmesdavo po 5,9 taško, sugriebdavo po 1,1 kamuolio, atlikdavo po 4,4 rezultatyvius perdavimus bei rinkdavo po 5,7 naudingumo balo statistiką.

Tuo metu LKL pirmenybėse M. Kalnietis vidutiniškai per 15 minučių pelno po 4,3 taško, atkovoja po 1,1 kamuolio, atlieka po 4,4 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 5,2 naudingumo balo.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: