„Žalgiris“ vasarą nutrauks kontraktą su puolėju

„Žalgiris“ vasarą nutrauks kontraktą su puolėju

LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ jau nusprendė ir savo ateitį oficialiai patikėjo treneriui Kaziui Maksvyčiui bei davė startą prasidedantiems tarpsezonio darbams.Pirmiausias naujo trenerio darbas - atsikratyti nereikalingais žaidėjais.

Anksčiau jau rašėme, kad vasarą „Žalgirio“ gretas tikrai paliks bent du legionieriai. Tai - Janis Strelniekas ir Tai Websteris.

Dabar ima aiškėti, kad „Žalgirio“ komandoje kitą sezoną nebus ir Nielso Giffey. Jis praėjusią vasarą su LKL čempionais pasirašė kontraktą pagal formulę „1+1“.


Puolėjas sunkiai pritapo prie naujos komandos ir šį sezoną Eurolygoje 31 metų N. Giffey vidutiniškai per 16 minučių pelnydavo po 5,6 taško, atkovodavo po 2,7 kamuolio bei rinkdavo po 5,1 naudingumo balo.

„Basket Overtime“ informuoja, kad „Žalgirio“ ekipoje vokietis šį sezoną uždirbs apie 300 tūkst. eurų.

Pastaruosius 7 sezonus N. Giffey praleido Berlyno ALBA komandoje.

Berlyne gimęs ir augęs N. Giffey 2010–2014 m. mokėsi ir žaidė Konektikuto universitete ir su juo net dukart tapo NCAA čempionu. Po ketverių metų praleistų NCAA pirmenybėse N. Giffey grįžo į Vokietiją ir septynerius metus rungtyniavo Berlyno ALBA gretose.

Primename, kad veikiausiai komandoje ir toliau liks „pliusą“ sutartyje turintis Marekas Blaževičius.

Tuo tarpu Regimanto Minioto ir Artūro Milaknio kontraktai vasarą baigsis. Dėl šių žaidėjų ateities bus nuspręsta šiek tiek vėliau.

Krepsiniozinios.lt žiniomis, „Žalgiris“ tikrai vasarą ieškos vidurio puolėjo, vieno sunkiojo krašto puolėjo ir dar vieno aukštaūgio, kuris gali žaisti per dvi pozicijas.

Taip pat į Kauną atvykti turėtų bent du gynėjai. Vienas įžaidėjas bei vienas „combo“ gynėjas.


Tikėtina, kad pokyčių sudėtyje bus ir daugiau, tačiau tiksliau bus žinoma jau po šio sezono pabaigos.

Šiuo metu „Žalgirio“ akiratyje šiuo metu yra Artūras Gudaitis, Eigirdas Žukauskas ir Calebas Homesley.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: