Ukrainos krepšinio legenda parduoda NBA žiedus ir į šalį kviečia Sh. O'Nealą

Ukrainos krepšinio legenda parduoda NBA žiedus ir į šalį kviečia Sh. O'Nealą

Instagram nuotr.

Dukart NBA čempionu tapęs legendinis Ukrainos krepšininkas Stanislavas Medvedenka ne kalbomis, o darbais prisideda prie savo šalies gynybos nuo Rusijos karinių pajėgų puolimo.Skelbiama, jog atletas įstojo į teritorinės gynybos legioną bei patruliuoja gatvėse ir taip prižiūri tvarką Kijivo mieste.

O dabar 43 metų Ukrainos krepšinio legenda paskelbė, kad aukcione pardavė savo marškinėlius ir sportinę avalynę, o netrukus parduos ir su Los Andželo „Lakers“ komanda iškovotus NBA žiedus.

Beje, S. Medvedenka prasitarė, kad pakvietė Shaquille'ą O'Nealą apsilankyti Ukrainoje, kai baigsis karas.


Čia tikisi Shaqo pagalbos organizuojant krepšinio stovyklas vaikams.

S. Medvedenka atskleidė, kad bėgti iš šalies neplanavo ir neturėjo tokios minties.

„Kas kitas, jeigu ne mes? Bėgti iš šalies yra neteisinga, todėl su šeima likome Kijive. Subūriau grupę savanorių ir įstojome į  teritorinės šalies gynybos būrį. Dabar nuolat patruliuoju mieste ir ieškome diversantų bei vagių.

Tuo metu mano žmona prisijungė prie komunikacijos centro, kur padeda žmonėms rasti pagalbos. Dabar visi dirba vienu tikslu - apginti šalį nuo Rusijos“, - kalbėjo buvęs krepšininkas.

S. Medvedenka 1998-1999 metais žaidė Alytaus „Alita“, o nuo 2000 iki 2007 metų rungtyniavo NBA lygoje, kur vilkėjo Los Andželo „Lakers“ bei Atlantos „Hawks“ komandų marškinėlius.

2001 ir 2002 metais ukrainietis tapo NBA čempionu.

Per savo karjerą S. Medvedenka NBA sužaidė 263 rungtynes ir vidutiniškai per 13 minučių pelnydavo po 5,3 taško ir atkovodavo po 2,8 kamuolio.Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: