Aiškėja A. Gudaičio ir D. Motiejūno galimybės sugrįžti į „Žalgirį“

Aiškėja A. Gudaičio ir D. Motiejūno galimybės sugrįžti į „Žalgirį“

Monaco ir Napoli nuotr.

Kauno „Žalgirio“ sezonas pagaliau baigėsi, o klubo vadovai jau žvalgosi į ateitį.Šią vasarą „Žalgirio“ sudėtis ženkliai keisis, nes daugumos žaidėjų kontraktai nebus pratęsti.

LKL trečios vietos nugalėtojų gretas palieka Tai Websteris, Joshas Nebo, Janis Strelniekas, Marekas Blaževičius bei Nielsas Giffey.

Veikiausiai Kauną paliks ir Joffrey Lauvergne'as, Regimantas Miniotas ir Artūras Milaknis.


Tuo metu aišku, kad dėl savo ateities gali būti ramūs šie žalgiriečiai: Edgaras Ulanovas, Lukas Lekavičius, Mantas Kalnietis, Karolis Lukošiūnas ir Tyleris Cavanaugh.

Anksčiau rašėme, kad „Žalgirio“ akiratyje atsidūrė du aukštaūgiai - Donatas Motiejūnas bei Artūras Gudaitis, o dabar ima aiškėti jų galimybės papildyti „Žalgirio“ gretas.

Krepsiniozinios.lt žiniomis, „Žalgiris“ pasiūlė kontraktą A. Gudaičiui, tačiau aukštaūgio netenkino sutarties sąlygos, tad susitarimo pasiekti nepavyko.

A. Gudaitis toliau lieka laisvuoju agentu, o jo galimybės atvykti į Kauną dabar vertinamos vos 20 proc.

Tuo metu D. Motiejūnas taip ir nesulaukė oficialaus pasiūlymo ir jo galimybės sugrįžti į gimtąjį miestą vertinamos vos 10 proc.

Primename, kad „Žalgirio“ gretas jau papildė Laurynas Birutis, o netrukus tai padarys ir Arnas Butkevičius bei Kevarriusas Hayesas.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: