„Žalgirio“, „Ryto“, „Lietkabelio“ ir „Wolves“ trenerių atlyginimai skiriasi kardinaliai

„Žalgirio“, „Ryto“, „Lietkabelio“ ir „Wolves“ trenerių atlyginimai skiriasi kardinaliai

LKL nuotr.

Krepšinio gerbėjai ir apie šį sportą rašantys žurnalistai dažnai mėgsta paskaičiuoti, kiek uždirba vieni arba kiti krepšininkai. Šį kartą kviečiame pasižvalgyti po Kauno „Žalgirio“, Panevėžio „Lietkabelio“, Vilniaus „Wolves“ ir Vilniaus „Ryto“ ekipos trenerių kišenes.Gruodžio mėnesio pabaigoje „Žalgirio“ klubas ėmesi permainų ir atleido Kazį Maksvytį. Jo vietą užėmė Andrea Trinchieri.

Naujasis „Žalgirio“ strategas Eurolygoje iškovojo devynias pergales ir patyrė šešis pralaimėjimus. LKL pirmenybėse jis su auklėtiniais laimėjo visus devynis kartus.

A. Trinchieri su „Žalgirio“ ekipa sudarė kontraktą iki 2025 m. vasaros.


Italas šį sezoną turėtų uždirbti apie 300 tūkst. eurų. Kitą sezoną A. Trinchieri savo sąskaitą papildys apie 700 tūkst. eurų.

Savo ruožtu „Ryto“ žaidimui nuo 2021 metų diriguojantis Giedrius Žibėnas 2023 metais pratęsė sutartį iki šio sezono pabaigos, o kontrakte yra numatyta galimybė likti klube ir kitam sezonui.

Šio sezono G. Žibėno atlyginimas sieks apie 100 tūkst. eurų (10 tūkst. eurų per mėn.).

Tai net tris kartus mažiau, nei šį sezoną gauna jo konkurentas A. Trinchieri.

Tuo metu „Wolves“ ekipos strategas Nedas Pacevičius šį sezoną gaus apie 40 tūkst. eurų. Jis prie Vilniaus komandos vairo stojo prieš mėnesį, kai pakeitė Kęstutį Kemzūrą.

Spalio mėnesį į „Lietkabelio“ komandą grįžęs Nenadas Čanakas už šio sezono dalį uždirbs apie 60-70 tūkst. eurų.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: