Italų žurnalisto pareiškimas: „Š. Jasikevičius yra despotas, kuris privalo pakeisti savo požiūrį“

Italų žurnalisto pareiškimas: „Š. Jasikevičius yra despotas, kuris privalo pakeisti savo požiūrį“

Barcelona nuotr.

Šarūnui Jasikevičiui savo jubiliejinių 200-ųjų rungtynių vadovaujant „Barcai“ nepavyko pažymėti pergale.Katalonai Stambule 86:96 turėjo pripažinti Eurolygos čempionu „Anadolu Efes“ komandos pranašumą.

Šiame mače užfiksuotas konfliktas tarp Šaro ir Nikola Kaliničiaus. Trečiajame kėlinyje Jasikevičius aprėkė serbą, o po emocingo pokalbio Kaliničius buvo išsiųstas į rūbinę ir į aikštę nebegrįžo.

Po mačo sporto žurnalistas Giuseppe Nicco turėjo pastabų Š. Jasikevičiui, kuris stebiasi, kodėl lietuvis vis rėkia ant savo žaidėjų.

„Barselonos ekipa turi stiprią gynybą ir griežtą discipliną. Šaras yra tikras šios komandos savininkas. Jis atiduoda visą energiją.

Šaras, kaip treneris, juda teisinga linkme, tačiau nemažą įtaką komandai turi jo šėlsmas šalia šoninės linijos. Jis yra tikras despotas. Jam nereikėtų taip rėkti ant krepšininkų ir priekaištauti šiems po kiekvieno nesėkmingo epizodo. Jis turi keisti požiūrį, nes tai neigiamai atsiliepia komandai. Jei jis susitvarkys ir pradės valdyti emocijos, jo ateitis bus labai šviesi“, – rašo Giuseppe Nicco.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: