J. Valančiūnas su „Pelicans“ užbaigė „Kings“ kelionę

Lemiamose NBA įkrintamųjų rungtynėse pergalę iškovojo ir į atkrintamąsias pateko Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa. Ji namuose 105:98 (22:24, 32:21, 29:29, 22:24) nugalėjo Sakramento „Kings“ su Domantu Saboniu.

Atkrintamosiose „Pelicans“ susitiks su Oklahomos „Thunder“.

Nugalėtojams J. Valančiūnas per 27 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir išrašė 2 blokus.

Tuo metu D. Sabonis per 42 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 14 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir išrašė bloką.

„Pelicans“ į pergalę vedė Brandonas Ingramas – 24 taškai, 6 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Kings“ neišgelbėjo De’Aaronas Foxas ir jo 35 taškai.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 19 (12 atk. kam.), Trey Murphy 16 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Larry Nance'as 13, Naji Marshallas 11 (6 atk. kam.), Jose Alvarado 10.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 35 (7 atk. kam.), Domantas Sabonis 23 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 17, Keeganas Murray 11 (7 atk. kam.), Davionas Mitchellas 10.